KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767041
nr 1376 7041
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mansion". Signerad, numrerad 29/50. Oramat löst blad. Motivet: 60x44 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:07:55
25/1 12:46:41